”MORSKA BESTIA”

 

 

To tytuł filmu, na który pojechaliśmy do SP Miłomłyn. Historia niespodziewanej przyjaźni osieroconej gapowiczki z legendarnym łowcą morskich potworów, którzy po wyrzuceniu ze statku zdobywają nieoczekiwanego sojusznika, jest po prostu wspaniała! To film, zasługujący już teraz na wpisanie go do zestawienia najlepszych bajek 2022 roku.

Przed projekcją filmu spotkaliśmy się z Panem Burmistrzem, który wręczył nagrody naszym dzieciom z „0” i uczniom klasy 3 – konkurs plastyczny „Strażacy w akcji”. Wszystkie osoby, których prace zakwalifikowały się do etapu gminnego otrzymały nagrody:


O”

1. Jan Rojewski

2. Zuzanna Grabowska

3. Szymon Kijański

4. Radosław Szajdek


Klasa III

1. Kornelia Czarzasta

2. Lena Budrewicz

3. Oleksii Stepanchak

 

 

 

 

 

 

MIKOŁAJKOWE

WARSZTATY

 

 

6 grudnia obchodzimy Mikołajki – na czerwono!

Z tej okazji w naszej szkole przygotowano dla dzieci i uczniów wiele atrakcji.

Były prezenty, świąteczne piosenki i poczęstunek. W salach lekcyjnych oraz korytarzach królował kolor czerwony.

Tego dnia każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę, to na cześć Świętego Mikołaja. Wokół panowała miła atmosfera.

Dzięki staraniom naszej pani pedagog i hojności Komisji Alkoholowej, a w szczególności p. Elżbiecie Klamut, wszystkie dzieci i uczniowie za darmo wzięli udział w warsztatach bożonarodzeniowych.

Dzieci z punktu przedszkolnego „Bajkowa Kraina” piekły pierniczki, a z „0” i uczniowie klasy 3 – malowały szklane bombki.

Każdy tego dnia był uśmiechnięty i miał bardzo dobry humor.

 

 

 

 

 

W PAŹDZIERNIKU GOŚCILIŚMY W NASZEJ SZKOLE ŚREDNIOWIECZNYCH RYCERZY.
ZAPREZENTOWALI STROJE RYCERSKIE I DWORSKIE ORAZ ZAPOZNALI NAS ZE ZWYCZAJAMI PANUJĄCYMI W OWYM CZASIE.

 

 Z WIZYTĄ W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE

 

 

W dniu 25 listopada, w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” dzieci z „0” wraz z trzecią klasą odwiedziły Bibliotekę Miejską w Miłomłynie. Dzieci z zainteresowaniem zapoznały się z nowym dla nich miejscem. Podczas wizyty w bibliotece miały możliwość przejścia między regałami w wypożyczalni i zapoznania się z biblioteką. Z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się na półkach, ale szczególne zainteresował ich dział dla dzieci. Wszystkim spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki. Pani bibliotekarka w przystępny sposób opowiadała o bibliotece i o zbiorach znajdujących się na półkach. Dzieci zobaczyły jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Dowiedziały się także, jak należy dbać o książki.

W podziękowaniu za oprowadzenie po świecie książki dzieci wręczyły samodzielnie wykonaną laurkę.

 

 

 

 

 

 

     25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel maluchów i najmilsza przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. W naszej szkole w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” uczciliśmy to święto śpiewem i różnymi zabawami związanymi z pluszowym misiem. Dużym powodzeniem cieszyła się „Misiowa” budka do zdjęć. Wszystkie dzieci i uczniowie zrobili sobie zdjęcia.

     Otóż pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka. Ponadczasowość pluszowych misiów sprawiła, że bajki w których w roli głównej występują są chętnie oglądane przez kolejne pokolenia dzieci. Sam pluszak jest ponadto symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości, czyli tego, czego jako ludzie bardzo pragniemy. Nic dziwnego, że pluszowe misie z dzieciństwa często towarzyszą nam również w dorosłości i są chętnie wybierane jako maskotki uświetniające różne miejsca czy wydarzenia. Ten dzień przebiegał w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, a uczestnikom sprawił wiele radości i dostarczył miłych wrażeń.

 

 

 

 

 

 

     10 listopada 2022 w przedszkolu ,,Bajkowa Kraina” odbyła się uroczystość ,,Pasowania na Przedszkolaka”.

     Bohaterami były dzieci , które dopiero zaczęły przygodę z przedszkolem .W uroczystości wzięli udział zaproszeni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie oraz Pani dyrektor.

     Uroczystość rozpoczęła się powitaniem gości i małych przedszkolaków. Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Występując przed publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym było pasowanie poprzez symboliczne położenie różyczki przez panią dyrektor na ramieniu dziecka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki.

     Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia i zajadały „słodkości” przygotowane na te uroczystość przez Rodziców.

 

 

 

 

 

Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy…

W związku z Narodowym Świętem Niepodległości nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję
pt.
Szkoła do hymnu”, zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

W ramach tej akcji dnia 10 listopada punktualnie o godzinie 11:11 dzieci z „0”, uczniowie klasy 3 wraz z nauczycielami uroczyście zaśpiewali 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego”, a następnie W krótkim montażu słowno- muzycznym uczcili pamięć tych, dzięki którym odzyskaliśmy niepodległość.

 

Listopad 2022r.  – kolejne zajęcia w klasie III z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu #Laboratoria Przyszłości   Zajęcia w ramach programu #Laboratoria Przyszłości  odbywały się z wykorzystaniem drukarki 3D i nie tylko. Uczniowie wspólnie z nauczycielem przygotowali do pracy drukarkę 3D , a następnie uczyli się kalibracji nowego sprzętu i wykonywali pierwsze wydruki, poznawali  funkcje drukarki 3D. Zajęcia przebiegały w przyjaznej i twórczej atmosferze.

 

 

Październik 2022r. – zajęcia w klasie III z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu #Laboratoria Przyszłości   Zajęcia w ramach programu #Laboratoria Przyszłości  odbywały się w plenerze i nie tylko. Uczniowie samodzielnie przygotowali do pracy aparat fotograficzny i kamerę, a następnie uczyli się wykonywać ciekawe zdjęcia i nagrywać filmiki. Poznawali nowe funkcje aparatu fotograficznego i kamery. 

A oto efekty ich działań :):):)

 

 

 

 

ŚWIĘTO  Dyni  kukurydzy

   

Jest to jedno z najzdrowszych jesiennych świąt obchodzonych w naszej szkole. To doskonały moment, aby zapoznać dzieci z tym, jak wartościowymi są roślinami. Niezwykle wdzięczne i łatwe w uprawie, nawet w przydomowym ogródku warzywnym.

W kuchni dynia doskonale sprawdza się zarówno w postaci wytrawnej, jak i deserowej. Możliwości dyni są tak szerokie, że omijanie jej w sezonie na sklepowych półkach jest niewybaczalnym błędem.

Kukurydza ( ziarna ) to także pyszny dodatek do zup, dań mięsnych, sałatek i farszów. W kuchni amerykańskiej gotowaną kukurydzę polaną stopionym masłem podaje się do obiadu lub na gorącą kolację do porcji mięsa. U nas także znana i lubiana pod postacią prażoną – POPCORN

Ponadto nie należy zapominać, że dynie i kukurydze mogą pięknie ozdobić dom zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Jest to zdecydowanie dzień celebracji koloru pomarańczowego i żółtego!!!!

Ogromną atrakcją w dzień dyni są prace plastyczne:

  • wyklejanie szablonu dyni, kukurydzy kolorowymi papierkami
  • malowanie dyni farbkami
  • szablon dyni, kukurydzy malowany farbami metodą „paluszkową”
  • tradycyjne kolorowanki
  • tworzenie dyniowych i kukurydzianych stworków

Aby lepiej się wszystkim pracowało Rodzice przygotowali zdrowe dyniowe i kukurydziane przekąski:

– popcorn,

– kukurydziane chrupki,

– muffinki,

– placuszki,

– ciasto…

 

 

 

 

Wrzesień 2022r. – zajęcia w klasie III z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu #Laboratoria Przyszłości

Uczniowie korzystali z mobilnego zestawu konstrukcyjnego STEAM, tworzyli konstrukcje z magnetycznego polydronu oraz ćwiczyli kodowanie.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Święto Pieczonego Ziemniaka

Jesień to czas zbiorów ziemniaków, a przy tym świetna okazja do wspólnej zabawy i bliższego poznania tego warzywa. Z tej okazji, tradycyjnie już, skorzystali nasi uczniowie. Niezwykle smaczna i radosna impreza plenerowa odbyła się 7 października na placu przy boisku szkolnym .

W oczekiwaniu na pyszne pieczone ziemniaki, nasi uczniowie z twarzami pełnymi uśmiechów i zadowolenia, słuchali ciekawostek o tym warzywie, brali udział w różnych konkurencjach i zawodach sportowych, w których głównym bohaterem był ziemniak. Wspólna zabawa była świetną okazją do integracji społeczności szkolnej i propagowania zdrowego stylu życia, a słoneczna pogoda była dodatkowym atutem dla tych miłych chwil spędzonych na świeżym powietrzu.

Na zakończenie imprezy odbyła się wyczekiwana degustacja pieczonych ziemniaków.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Nowy rok szkolny otworzyliśmy udziałem w XI edycji Narodowego Czytania 2022 i „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”, nad którym, jak co roku, patronat objęła Para Prezydencka.

 

W tym roku na warsztat trafiły „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza z okazji 200. rocznicy ukazania się tegoż właśnie tomiku, który zapoczątkował epokę romantyzmu w literaturze polskiej.

 

W naszej szkole 5 września panie Beata i Mariola ,w związku z tym, że mamy uczniów 5- 9 letnich, przeczytały dwa wiersze Adama Mickiewicza „Przyjaciele” oraz „Lis i kozieł”.

 

 

 

 

ϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡϡ

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Dnia 1 września 2022 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Bynowie nastąpiło uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23.


Najpierw Pani Dyrektor szkoły Anna Laskowska powitała wszystkich zebranych rodziców , uczniów oraz nauczycieli. Następnie odśpiewany został Hymn Polski. Pani Dyrektor przedstawiła grono pedagogiczne i wychowawców.

 

Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim podopiecznym Szkoły Podstawowej owocnej edukacji i wielu sukcesów!

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLASY III – 23.06.2022r.

Wycieczka do Dinoparku w Malborku 15 czerwca 2022r.

   

WYNIKI KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY 2022

KATEGORIA ŻACZEK , KLASA 2

Maksymalnie można uzyskać 105 punktów

laureat – 100 punktów; bardzo dobry – 85 punktów;

wyróżniony – 62,50 punktów

KORNELIA – 44,45 PUNKTÓW

RADEK – 35,75 PUNKTÓW

NATAN – 32,50 PUNKTÓW

WOJTEK – 25 PUNKTÓW

KATEGORIA MALUCH, KLASA 3

Maksymalnie można uzyskać 120 punktów

laureat – 117 punktów; bardzo dobry – 101 punktów;

wyróżniony – 73,25 punktów

JULIA – 79,75 PUNKTÓW – WYRÓŻNIONY

MICHAŁ – 44,50 PUNKTÓW

MARIA – 37,50 PUNKTÓW

 

INTEGRACJA KLASY III W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MIŁOMŁYNIE

 

KONCERT MUZYCZNY  – „Z wizytą w Bębnowie Małym”

 

ŚWIĘTA MAJOWE W NASZEJ SZKOLE

 

Spotkanie z policjantami – 4. 04. 2022r.

                                                                                                                  

Konkurs matematyczny „KANGUR” – 17. 03. 2022r.

POWITANIE WIOSNY W NASZEJ SZKOLE – 21.01.2022r.

                                                                                                                   

 

BAL KARNAWAŁOWY W NASZEJ SZKOLE 21.01.2022r.

 

Udana akcja na rzecz schroniska w Ostródzie! DZIĘKUJEMY!!!

Mikołajki i Wigilia w klasie III

W dniu 15 grudnia 2021r. nastąpiło podsumowanie konkursu  NAJPIĘKNIEJSZY ŚWIĄTECZNY WYSTRÓJ KLASY”.

Cele konkursu:

uświadomienie uczniom odpowiedzialności za sale lekcyjne;

motywowanie uczniów do dbałości o swoje miejsce pracy;

stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery w szkole;

zaangażowanie rodziców i wychowawców w prace użyteczne na rzecz klasy.

Jury:

1. Alicja Sobocińska – przewodnicząca

2. Natalia Balkiewicz – członek

3. Alicja Stankiewicz – członek

4. Mariola Chmielińska – członek, organizator konkursu

Jury oceniało dekoracje w kategoriach: pomysłowość, wkład pracy, estetyka wykonania, oddanie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkie klasy wyglądają przepięknie – można obejrzeć na załączonych zdjęciach Myślę, ze taki zwyczaj dekorowania klas już poza konkursowo zostanie z nami na zawsze.

Bardzo dziękuję Rodzicom, Uczniom, Wychowawcom za zaangażowanie w dekorowanie swoich sal lekcyjnych świątecznie.

Wszystkie klasy wyglądają przepięknie i Jury nagrodziło je jednakowo .

Dziękuję Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla klas i pani Alicji Stankiewicz – nagród dla dzieci.

Organizator

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

Pomagając innym dajemy cząstkę siebie”

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza to święto wszystkich osób, które bezinteresownie angażują się na rzecz pomocy innym. Obchodzone corocznie 5 grudnia ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych z 17 grudnia 1985 roku.

Uczniowie klasy 3, czyli wolontariusze działający w Małym Klubie Wolontariatu pod opieką p. Marioli Chmielińskiej w dniu 6 grudnia przygotowali apel, aby przybliżyć wszystkim ideę wolontariatu.

W krótkim przedstawieniu „Dary Czterech Wróżek” aktorzy zaprezentowali iż dobro się opłaca i zawsze zostaje nagrodzone.

 

KONCERT MUZYCZNY „Wigilijne przygody Czerwonego Kapturka” – 30. 11. 2021r.

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA – 25. 11. 2021r.

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE – 10. 11. 2021r.

Koncert muzyczny „Smyczkowe opowieści” – 29. 10. 2021r.

Bo Halloween jest fajne!!! – 29.10.2021r.

Halloween to zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach nocą 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych. W Halloween najczęściej dzieci oraz dorośli przebierają się za wampiry, duchy czy czarownice. W Polsce w święto Halloween dla dorosłych organizowane są liczne imprezy kulturalne, występy teatralne oraz projekcje filmowe w kinach.

Tradycja obchodzenia święta Halloween, nie ma w naszym kraju zbyt głębokich korzeni. Właściwie większość uważa, że to nowo-moda, która przybyła do nas z za oceanu.

Geneza Halloween wywodzi się od plemion celtyckich zamieszkujących dzisiejsze terytoria Irlandii i Szkocji. Jednak najhuczniej i najczęściej jest obchodzona w Stanach Zjednoczonych. Halloween bywa postrzegane jako święto amerykańskie, lecz z każdym rokiem podbija ono kolejne kraje.

Dzieciaki przebierają się za różne postacie rodem z horroru, im straszniejsze tym fajniejsze i odwiedzają domy w celu pozyskania łakoci. Brak ofiarowanych słodyczy skutkuje psikusem. Ale to są sporadyczne przypadki, zawsze jakieś słodycze się dostanie. I o to chodzi, o wspólną zabawę, o pokazanie i pochwalenie się swoimi wymyślnym kostiumami. W tym dniu wszelkiego rodzaju czarownice, kościotrupy, czarnoksiężnicy, nietoperze, upiory, wampiry i inne podobne straszydła, pukają do drzwi domów proponując odstąpienie od żartów w zamian za coś słodkiego: Cukierek albo psikus!

Po raz pierwszy do drzwi sal naszej szkoły, uczniowie klasy trzeciej wraz z panią Mariolą, zapukali z okrzykiem : Cukierek albo psikus! Wszyscy przebrani za różne straszne postacie.Nazbierało się trochę słodyczy, ale nie obyło się również od psikusów…Wszyscy świetnie się bawiliśmy i ten zwyczaj zostanie z nami już na zawsze!

 

Zapalmy lampkę na zapomnianym grobie – 27.10.2021r.

Uroczystość Wszystkich Świętych, to w Kościele katolickim uroczystość wszystkich chrześcijan, którzy osiągnęli stan zbawienia i przebywają w niebie. Obchodzona jest corocznie 1 listopada i połączona z obchodami następującego po niej Dnia Zadusznego (dzień modlitw za wszystkich zmarłych). W tych dniach odwiedzamy cmentarze, aby pomodlić się, przyozdobić groby kwiatami i zapalić znicze. W ten symboliczny sposób czcimy pamięć bliskich, którzy odeszli. Uczniowie naszej szkoły uczcili pamięć zmarłych, odwiedzając opuszczony cmentarz, aby zapalić to symboliczne światełko pamięci na grobach ludzi, o które być może nie ma już kto zadbać.

Pierwsza pomoc przedmedyczna – warsztaty dla dzieci – 26.10.2021r.

W życiu, jak to w życiu… bywa bardzo różnie. Zdarzają się chwile radosne, ale i bardzo niebezpieczne, które mogą zagrażać życiu.

Poznanie zasad pierwszej pomocy to jednak nie wszystko. Na podjęcie działań ratujących życie przez świadków zdarzenia ogromny wpływ ma również ich postawa, pewność co do swoich umiejętności, a także obawy, które często im towarzyszą.

Dlatego też dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy 2 i 3 pod czujnym okiem pań Beaty Oziero i Marioli Chmielińskiej uczyli się udzielania pierwszej pomocy.

Zajęcia rozpoczęły się od pogadanki jak ważne jest ŻYCIE, następnie dzieciaki obejrzały film edukacyjny DZIADEK KAROL , z którego dowiedziały się, jak ważna jest każda minuta podczas walki o życie.

Po części teoretycznej i poznaniu ADASIA – manekina do ćwiczeń , rozpoczęła się praktyka.

Resuscytacja, reanimacja, numer alarmowy… za tymi słowami idą bardzo odpowiedzialne działania często ratujące ludzkie życie.

Jednak uczniowie naszej szkoły już wiedzą, że pod tymi słowami kryją się ważne zagadnienia, które stają się dla nich czymś naturalnym. Ćwiczenia praktyczne utwierdziły je w ich umiejętnościach i wiedzy.

Trudne? Nietrudne. Każdy da radę, niezależnie od wieku i wykształcenia.

 

8 października w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ DRZEWA.

Z tej okazji zaproszony został leśniczy p. M. Stankiewicz, który przyjechał do nas w galowym mundurze, a wraz z nim przybył leśniczy R. Duszak ubrany w mundur roboczy , dzięki temu uczniowie mieli możliwość zobaczyć strój wyjściowy ( galowy ) i codzienny leśników. Panowie bardzo ciekawie opowiadali o swojej pracy i niezwykłej roli , jaką odgrywają drzewa w przyrodzie – DRZEWA SĄ PŁUCAMI ZIEMI.

Uczniowie przypomnieli sobie gatunki i nazwy drzew, krzewów leśnych oraz owoców runa leśnego. Bardzo ciekawie , bo w postaci zagadek, dzieci odpowiedziały jakie można spotkać w lesie zwierzęta. Dowiedziały się również, ze nie powinny same oddalać się na drogi polne i tereny przyleśne, gdyż w naszej okolicy jest sporo wilków.

Na koniec wszyscy wybraliśmy się do parku w pobliżu szkoły, gdzie każda grupa posadziła swoje drzewko – świerk, przywiezione przez leśniczych. Dzień był pełen wrażeń. Teraz uczniowie mają dodatkowe zadanie, bo muszą opiekować się swoim drzewkiem.

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 14. X. 2021r.

                  

 

Z życia szkoły

Koncert muzyczny pt. „Afrykańskie rytmy małego Bambo” 4. 10. 2021r.

           

                                                                             

Spotkanie z policjantami 30. 09. 2021r.

Dzień Chłopaka 30. 09 .2021r.

Święto Pieczonego Ziemniaka 🙂 🙂 🙂 17.09.2021r.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Dzień z wychowawcą kl. II 🙂 🙂 🙂

Zabawy z animatorem 🙂 🙂 🙂

 

Dzień Dziecka w naszej szkole 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Podsumowanie konkursu literackiego

Ze względu na naukę zdalną podsumowanie konkursu literackiego „Popisz się talentem – piszę książkę”   odbyło się na początku maja. Na szczególne wyróżnienie zasługuje książka Julki

Czytaj więcej »

ŚWIĘTA MAJOWE

W tym roku obchody świąt majowych: Święta Pracy, Święta Flagi oraz Święta Konstytucji Trzeciego Maja, przebiegały w naszej szkole nieco inaczej niż zwykle. W uroczystości

Czytaj więcej »

UWAGA! Konkurs dla uczniów klasy II

pt: „ Popisz się talentem – piszę książkę”. Cel konkursu: zachęcenie uczniów do odkrycia swojego talentu autorskiego; rozbudzenie chęci czytania od najmłodszych lat; rozwijanie zdolności

Czytaj więcej »

Walentynki

15 lutego 2021r. w naszej szkole świętowaliśmy Walentynki. Uczniowie przez cały tydzień wykonywali kartki walentynkowe, które w poniedziałek rano przedstawiciele samorządu szkolnego rozdali. Rada Rodziców

Czytaj więcej »